dezutespastomatams.lt

Rinkdamiesi pakuotę turėtumėte atsižvelgti į jos medžiagą, stiprumą ir dydį.

Labai svarbu naudoti aukštos kokybės pakuotę, kad jūsų siunta būtų apsaugota viso transportavimo proceso metu. Švedijoje yra daug pakuočių tiekėjų, todėl pasidomėkite, ką jie siūlo ir kas tinka konkrečiai jūsų siuntai. Gali būti naudinga pasikalbėti su tiekėju ir paaiškinti savo poreikius bei tai, ką siunčiate. Tai užtikrins, kad gausite pakankamai tvirtų gaminių, kad apsaugotumėte prekes, kad jos būtų geros būklės.

Pirkdami pakuotę, atsiminkite šiuos tris veiksnius:

Medžiaga

Siųsdami siuntas visada naudokite aukštos kokybės gofruoto kartono dėžutes. Trapiems ar sunkiems daiktams dėti rekomenduojame naudoti dvisienes arba trigubas gofruoto kartono dėžutes. Dvigubos ir trigubos kartoninės dėžutės yra sustiprintos ir daug stabilesnės nei viensienės. Todėl jos geriau apsaugo nuo smūgių ir smūgių sandėliavimo ir transportavimo metu.
Jei nuspręsite pakartotinai naudoti senas dėžes, o tai yra gerai aplinkosaugos požiūriu, svarbu užtikrinti, kad jos būtų geros būklės. Jie gali būti praradę dalį savo stiprumo ir stabilumo, todėl nesiūlo tokio pat apsaugos lygio.

Stiprumas

Norėdami gauti informacijos apie dėžutės medžiagą ir stiprumą, patikrinkite gamintojo antspaudą. Jei reikia, informacijos teiraukitės dėžutės tiekėjo. Patikrinkite dėžutės specifikacijas, kad pasirinktumėte pakuotę, atitinkančią siuntos svorį.

Dydis

Pustuščios dėžės gali subyrėti, o perkrautos dėžės sprogti. Kad taip nenutiktų, pasirinkite dėžutę, kurios dydis yra tinkamas tai, ką siunčiate.

Prisiminkite tai pakuodami daiktus

Patarimai, kaip geriausia pakuoti prekes, kad išvengtumėte dažniausiai daromų klaidų.

Naudokite aukštos kokybės dėžutes! Aštrūs daiktai ar svoris didesnis nei 10 kg? Naudokite dvigubas arba trigubas sieneles.

Įsitikinkite, kad dėžutės išorėje yra pakankamai laisvo paviršiaus ploto, kurį galima ženklinti.

Etiketė turi būti matoma ir tinkamai išdėstyta.
Skaitykite apie teisingą etiketės pritaikymą čia.

Smulkiems daiktams, kurie lengvai nedūžta arba kuriuose yra skysčių, naudokite paminkštintus vokus.Venkite pustuščių dėžių.

 

Nenaudokite pakartotinai dėžių, kurios prarado stabilumą ir stiprumą.

Nenaudokite kartoninių dėžių, kuriose yra įplyšimų, įlenkimų, kampų pažeidimų ir pan.

Venkite pustuščių dėžių.

Svarbu neperkrauti dėžių.

 

Svarbu atsiminti šiuos dalykus:

  • Pristatant prekes mums, pakuotė neturi būti pažeista. Jau pažeistos pakuotės pakeisti negalime.
  • Originali gaminio pakuotė netinka transportavimui! Todėl šias dėžes visada reikia supakuoti į didesnę dėžę, kurioje būtų vietos amortizacijai.
  • Kai kurios prekės gali būti nesiunčiamos įprastu būdu.
0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Dėžutės
Patarimai
Paskyra
0
Krepšelis